پنج شنبه، 30 خرداد 98 ساعت 04:03 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-06-05 09:22:11
شهرداربابل:

سعی کردیم دوباره خاطرات بابلرود و حاشیه بابل‌رود را زنده کنیم

مازنیوز:ما سعی کردیم دوباره خاطرات بابل‌رود و حاشیه بابل‌رود را زنده کنیم؛ شایسته این نیست که آن اسمی که بابل‌رود را داشت به فراموشی بسپاریم.
سعی کردیم دوباره خاطرات بابلرود و حاشیه بابل‌رود را زنده کنیم

به گزارش مهدی رفیعی خبرنگار مازنیوز مهندس کبودشهرداربابل در حاشیه بازدید خبرنگاران از لایروبی بابل‌رود در منطقه شهرک چمران اظهار کرد :پروژه در دست اجرای بابل‌رود پروژه ساماندهی، لایروبی، زیباسازی و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری است

وی افزود:ما سعی کردیم دوباره خاطرات بابل‌رود و حاشیه بابل‌رود را زنده کنیم؛ شایسته این نیست که آن اسمی که بابل‌رود را داشت به فراموشی بسپاریم.

شهرداربابل خاطرنشان کرد:۱۷۰ هزار متر مکعب خاک بابل‌رود ساماندهی شد؛ هم‌اکنون داریم طرح برای ایجاد فضای گردشگری در حاشیه بابل‌رود آماده می‌کنیم.

مهندس کبودشهرداربابل تصریح کرد:حدود ۶ کیلومتر از مسیر بابل‌رود را در دست ساماندهی داریم؛ اگر بخواهیم وارد ایجاد فضای گردشگری بشویم از لحاظ ریالی مبلغ بالایی می‌شود که نیاز به حمایت استاندار، نمایندگان مجلس و مسئولین بالادستی هستیم

وی درپایان ادامه داد:جاده‌ سلامت، منطقه گردشگری، پارک، فضای استفاده از بازی‌های آبی مواردی است که مشاور به طور کامل و به طور علمی و تخصصی در حال طراحی می باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات