پنج شنبه، 30 خرداد 98 ساعت 03:03 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 22:12:15 1397/05/10
درنامه‌ استاد علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس به ناطق نوری مطرح شد

حضرت حجت‌الاسلام! ساعت خواب! پنج‌ سال است که مذاکره می‌کنید!

مازنیوز:عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام ناطق نوری در مورد اظهار نظر وی مبنی بر مذاکره با آمریکا نوشت: حضرت حجت‌الاسلام! ساعت خواب ! پنج‌ سال است که مذاکره می‌کنید!
حضرت حجت‌الاسلام! ساعت خواب! پنج‌ سال است که مذاکره می‌کنید!

 

به گزارش مازنیوز به نقل از  فارس، مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام ناطق نوری در مورد اظهار نظر وی مبنی بر مذاکره با آمریکا نوشت: حضرت حجت الاسلام! ساعت خواب ! پنج‌ سال است که مذاکره می کنید !

متن این نامه بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی حجت الاسلام جناب آقای ناطق نوری
سلام علیکم
در بازدید جناب عالی از خبرگزاری ایرنا و شرح اظهارات وقیح رییس جمهورِ تاجر و قمار باز آمریکا درباره مذاکره با ملت بزرگ و هفت هزارساله ایران به طرح مطالبی پرداختید که نشان می دهدبهتر است به همان قولِ سال های اخیر خود ملتزم باشید که همانا خداحافظی با دنیای سیاست است ؛
....گویی پنج سال است که از دنیای سیاست بی خبر بوده و چیزی از تحوّل و تطوّرش نمی دانید! و مگر نه این است که دوستان جناب عالی پنج سال است که وقت ملّت شریف و بزرگ ایران را در مذاکره بی حاصل با شیطان بزرگ سپری کردند !؟ مگر شما و دوستان تان نبودید که در عطش مذاکره با اُم الفساد و جنایت پیشه ی تاریخ حتی از زیسته ی عاشورایی حضرت ابا عبدالله الحسین و اصحاب با وفایش علیه آلاف التحیة و اثناء ، اصل دروغین مذاکره با شیطان را اختراع کردید!؟
چه کسی در این پنج سال بی اذنِ حکیم ،مذاکره کرد
و قوای لایزال ایرانیان را مصروف قهقه های مستانه ی کری و وندی شرمن و اروپای مسلوب الاختیار و همدست آنها کرد ؛ ما یا شما !؟
چه کسی به تولید ملّی ، کار و سرمایه ایرانی در پنج سال اخیر وقعی نگذاشت تا این که توانایی کارگر و کارفرمای ایرانی را به مذبح امپراطوری دروغین دلار قربانی کرد و ارزش پول ملی رابه یک در برابر یازده فروکاست ما یا شما !؟
رانت جویان ، امتیاز طلبان و خواص عافیت طلب و کم فایده اما پر معؤونه از کدامین معبر بر شانه های ملت سوارشدند !؟ مگر نه این است که این رخنه ها و این رسوایی ها از رخنه های پدید آمده در مذاکره پنج ساله اخیر با آمریکا بوده است !؟
مگر با مذاکره ی شما و دوستان تان، قلب نیروگاه جاکَن نشد !؟ مگر با سلاح مذاکره دشمن ، بر حفره های تنفس علم و فناوری ایرانی بتن نریختید !؟ مگر الان با همان مذاکره ی دشمن شادکُن ، در پی بازجویی از دانشمندان و استادان علوم ایرانی در دانشگاههای ایران نیستید !؟
مگر با مذاکره ی پنج ساله ی خود با آمریکایی ها ، تمامیت قوای ملّت در ساختار بروکراتیک و دیوان سالار وزارت خارجه به تاراج نرفته است !؟
حضرت حجت الاسلام! ‌ساعت خواب ! حالا بازهم توصیه می فرمایید طرح او که وسط مذاکره ی پنج ساله ی تان تان ، جلوی دوربین بر اسناد مذاکره با ملّت کهن ایران تُف انداخت و پاره ،پاره اش کرد به شورای عالی امنیت ملی برود!؟و شما گمان می بریدملّت، آن شورایی که مجددا ایرانیان را تا سرحدّ تُف انداختن بر هویت ملّی و به شرف ایرانی تحقیر کند مشروع و مقبول خواهد دانست !؟
حضرت حجت الا سلام ! شنیدیم پس از این که قسم خوردید تا دیگر در سیاست مداخله نکنید به نور، شهر شیخ شهید ما ؛ شیخ فضل الله نوری رفتید و بنا گذاشتید مدرسه ای دینی ساخته و درس دین ارائه کنید ! نمی دانم درست است یا نه !؟ اما اگر بنای چنین کاری را گذاردید لا اقل یکی از سرفصل های دروس حوزه ی تان در « ادبِ اخلاق و سیاست ِشیخ شهید باشد » ؛ آنگاه که به دلّال روس که برای در امان ماندن شیخ از مشروطه چی های انگلیسی و دادگاه یپرم خان ارمنی ، پیشنهاد افراشتن پرچم روسیه را بر بام خانه ی شیخ داد ؛ شیخ ما محاسن سفیدش را بر دست گرفت گفت آیا سزاوار است پس از هفتاد سال زندگی زیر پرچم اسلام به بیرق کفر پناه برم !؟
جناب عالی نیک می دانید که بی خبری از عالم سیاست چه پیامدها و چه حوادث ناگواری در پی دارد ؛ یک بار نخست وزیری پس از دوری بیست ساله از سیاست دوباره به سیاست میل کرد اما همه دیدیم که سیاست و سیاستمداری علاوه بر تهذّب با، هنر ،هوش و تفکر مستمر ربطی مستقیم دارد و نتیجه بی خبری ، آن چیزی شد که نباید نمی شد فتنه 88 !
اینک نیز با عرض معذرت از شما مبارز دوران پیروزی نهضت اسلامی ، گویی دوری ده ساله ی شما از سیاست ، کم هوشی شما را درنبودِ مستمرتان برای تداوم فهم امر سیاسی و سلوک سیاستمداری کاملا به همگان روشن شد ؛ بخصوص اینک که جناب آقایان روحانی و ظریف از ضرورت مبارزه با این تاجر قمار باز سخن می گویند و از کرده پنج ساله ی خویش با قوای لا یزال ملّت پشیمان اند اما شما گویی کشف جدیدی صورت دادید و آن ارجاع مذاکره مجدد و دشمن شاد کُن با جنایتکارعالم به شورای عالی امنیت ملی است !؟ نکند دوباره میل به انتخابات و سیاست را در شما به غلیان در آوردند و خود بی خبرید !؟

راستی ! بیانات تان در خبرگزاری محترم ایرنا گویای آن بود که نگران سرمایه اعتماد در کشور هستید ! بسیار خوب ! اگر می خواهید شما نیز همانند روحانیت اصیل و مردمگرا در آبرو و سرمایه ی اعتماد پیشی گیرید کافی است همانند مستضعفان و عدالت خواهان ایران ، بر برخی روحانیت اشرافی و بر مرفهین بی درد ، کاسبان تحریم و
کارگزاران بی انگیزه و منفعل و سیاست مدارانِ لاکچری بشورید و با توده ی مردم که به رغم تنگ شدن سفره ی شان در پنج ساله مذاکرات بی حاصل ، کماکان به اسلام غیر آمریکایی و آرمان های مردم سالارانه ی انقلاب امیدوارند همنوا شوید؛
موفق و مؤید باشید.

 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات