پنج شنبه، 30 خرداد 98 ساعت 04:03 ق.ظ

- اجتماعی

تاریخ 22:47:23 1397/05/31

روایت نیازآذری از پایش مشترک وزارتی و پارلمانی از دانشگاه علوم پزشکی بابل درروز عید

مازنیوز:دراین نشست اینجانب و همکارم بر تسریع در اجرای مطالبات بخش سلامت حوزه انتخابیه تاکید نمودیم و با تاکید براهداف طرح تحول سلامت از دانشگاه علوم پزشکی خواستار تحرک بیشتر در اجرای برنامه های توسعه اماکن درمانی و بهداشتی شدیم. 
روایت نیازآذری از پایش مشترک وزارتی و پارلمانی از دانشگاه علوم پزشکی بابل درروز عید

به گفته حسین نیازآذری نماینده بابل در آستانه روز پزشک به منظور ارزیابی فعالیت ها و برنامه های بهداشتی ودرمانی حوزه انتخابیه نشست مشترک نظارتی پارلمانی- وزارتی با حضور همکارم جناب نجفی و دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی وهیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی درعصر روز عید قربان تشکیل شد. 

نیازآذری با اشاره به اهمیت حوزه سلامت و ظرفیت ها و مزیت های شهرسان بابل در این بخش افزود: دراین نشست اینجانب و همکارم بر تسریع در اجرای مطالبات بخش سلامت حوزه انتخابیه تاکید نمودیم و با تاکید براهداف طرح تحول سلامت از دانشگاه علوم پزشکی خواستار تحرک بیشتر در اجرای برنامه های توسعه اماکن درمانی و بهداشتی شدیم.

نیازآذری با تشکراز حمایت وزارت بهداشت از برنامه های توسعه اماکن درمانی و بهداشتی شهرستان بابل از مساعدت ها وامعان نظر دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت متبوع قدردانی کرد.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تشکر از خدمات جامعه پزشکی و پزشکان شهرستان تاکید کرد بابل قطب درمانی شمال کشور است و اقتصاد سلامت از محورهای توسعه شهرستان می باشد و جا دارد توجه بیشتری به این بخش شود.

به گفته نیازآذری دراین نشست بر تصمیماتی چون :
تسریع در احداث بیمارستان بندپی شرقی
ساخت اورژانس دربیمارستان بابلکنار
احداث کلینیک تخصصی امید در بخش لاله آباد و گتاب.
احداث مرکز دیالیز در بیمارستان آیت الله روحانی.
تجهیز بیمارستان های شهرستان بابل.
پیگیری مجدانه ساخت بیمارستان خیرساز.
تاکید و تبادل نظرشد.
همچنین دراین نشست مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از مشکلات مالی و درمانی شهرستان ارائه نموده خواستار حمایت نمایندگان و وزارت متبوع شدند

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات